Warszawa, catering dietetyczny

Znamy je pod różnymi nazwami. Dla jednych to lekka i zgrabna dieta pudełkowa, dla innych porządny catering dietetyczny, a dla pozostałych – pełne pyszności diet boxy. Wszystko to sprowadza się do jednego: zbilansowanego menu dopasowanego do Twojego stylu życia. Mieszkasz w Warszawie i zastanawiasz się nad zmianą? Poznaj nas i przybliż się do swojego celu. Dowiedz się również, jak może wyglądać jadłospis oparty na naturalnych składnikach, dzięki któremu odzyskasz energię do działania.

Zanim wybierzesz catering dietetyczny – czym tak naprawdę jest zbilansowana dieta?

Każdy człowiek powinien przyjmować wybrane składniki w określonych ilościach, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Ich niedobór lub nadmiar może doprowadzić do różnych dolegliwości. Dlatego tak ważne jest, aby do jedzenia podchodzić w sposób świadomy – a zatem taki, który opiera się na wiedzy z zakresu prawidłowego żywienia.

Zbilansowana dieta uwzględnia wszystkie podstawowe potrzeby ludzkiego organizmu. W codziennym jadłospisie powinny znaleźć się takie składniki odżywcze, jak tłuszcze, białka, węglowodany, witaminy i minerały. W poszukiwaniu równowagi żywieniowej dochodzimy do momentu, w którym każdy z tych składników dostarczany jest w odpowiednich proporcjach. Jadłospis opiera się głównie na zaleceniach dotyczących tego, czego można jeść więcej, a czego mniej, aby zachować równowagę. Do tego należy doliczyć przyjmowanie płynów, aktywność fizyczną oraz odpoczynek – bez tych dodatkowych elementów trudno mówić o zbilansowaniu.

Dopasowany do Twoich potrzeb – catering dietetyczny w Warszawie

Nie lubisz ryb lub szpinaku, masz uczulenie na orzechy, dbasz o linię, a może musisz zrezygnować z laktozy? Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Dobierzemy taki catering w pudełku, który w pełni Cię usatysfakcjonuje, a do tego będzie wartościowy.

W naszych boxach zawsze znajdziesz świeże i naturalne produkty, starannie dopasowane oraz pasujące do Twoich oczekiwań. Skąd będziemy wiedzieć to wszystko? Przed wyborem odpowiedniego cateringu pudełkowego poprosimy Cię o wypełnienie formularza oraz skorzystanie ze specjalnego kalkulatora. Prócz tak podstawowych informacji, jak wiek, płeć czy waga poprosimy Cię też o wskazanie specjalnych potrzeb.

Dobrze zastanów się nad tym, co chcesz osiągnąć i co zmotywowało Cię do wyboru cateringu dietetycznego. Dzięki temu będziemy w stanie dopasować dokładnie takie produkty, jakie przyczynią się do poprawy Twojego samopoczucia. Ważny jest również cel: chcesz zredukować tkankę tłuszczową, a może ją zwiększyć? Damy Ci tę możliwość!

Naturalny catering dietetyczny – dostępne opcje w pudełkach

Jakie rodzaje cateringu przygotowujemy? W ofercie czekają na Ciebie pudełka, które odpowiadają na Twoje potrzeby. Nie bez przyczyny menu boxów jest tak jasno określone. Nie chcemy proponować Ci wszystkiego. Nie idziemy też na skróty: polecamy dokładnie to, czego możesz oczekiwać od dobrego cateringu pudełkowego. Tworzymy własne produkty – pieczywa, makarony, mleka roślinne czy desery – i czerpiemy z tego niesamowitą radość! To niemal 100% wszystkich dostępnych wyrobów.

Współpracujemy również z lokalnymi dostawcami. Stawiamy na ekologię, sezonowość i naturalność. Mamy świetne kontakty z rolnikami, którzy znają się na rzeczy, jak mało kto! Wiosną i latem otrzymasz od nas lekkie, zdrowe boxy, a latem sycący i pożywny catering w pudełku, który Cię rozgrzeje. Nie osiadamy też na laurach. Stale testujemy nowe możliwości, doskonaląc już istniejące jadłospisy. Wszystko po to, aby dopasować je do Ciebie. Przy tym wszystkim nie zapominamy o najważniejszym – wsparciu dietetyka klinicznego.

Wybierz jeden z gotowych cateringów pudełkowych:

  • smyk – box tworzony specjalnie z myślą o najmłodszych, zawierający to wszystko, co niezbędne do prawidłowego rozwoju małego człowieka,
  • bez ryb – zamiast nich w pudełku będą czekać na Ciebie warzywa z dodatkiem mięs, a także makarony oraz pieczywa; dietę urozmaicamy także o aromatyczne przyprawy,
  • wegetariański – a dokładniej laktoowowegetariański, czyli uzupełniony o produkty pochodzenia zwierzęcego – nabiał i jaja; zadbaliśmy, aby była to żywność z ekologicznych i świadomych swojej roli gospodarstw,
  • południowy – box różnorodny, rozbudowany, oparty na składnikach wprost z regionu śródziemnomorskiego; to jedna z ulubionych diet Polaków nie bez przyczyny – łączy w sobie, to co świeże, aromatyczne, ale i sycące,
  • paleo – nasz numer jeden i zarazem coś dla fanów zdrowego odżywiania; catering ten jest odpowiedni zarówno dla aktywnych fizycznie, jak i diabetyków czy zabieganych par.

Catering pudełkowy – różnorodność w dobrej cenie

To oczywiście nie koniec naszych możliwości. Wszystkie wymienione diety pudełkowe możemy dostosować do Twoich potrzeb – nie tylko pod względem kaloryczności, ale także liczby dni. Wskaż nam, co na pewno nie powinno pojawić się w codziennym cateringu, a my dopasujemy odpowiednie menu. Dzięki temu zyskasz pewność, że pod Twoje drzwi przybędzie dokładnie taki box, jakiego oczekujesz.

Nie wiesz, jaka opcja będzie dla Ciebie idealna? Nie znaczy to, że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc – wręcz przeciwnie! Skorzystaj z naszych porad żywieniowych. Podpowiemy Ci, który rodzaj cateringu dietetycznego może okazać się dla Ciebie najkorzystniejszy. Pamiętaj jednak o tym, aby wszelkie tego typu wątpliwości zawsze konsultować ze specjalistą w tym zakresie. Dzięki dobrej znajomości swojego organizmu będziesz w stanie lepiej wczuwać się w swoje potrzeby. Następnie możesz skorzystać z naszej oferty i zamówić catering pudełkowy skrojony na miarę!

Diet box na każdy dzień

Ciekawi Cię, co pysznego przygotowujemy? Codziennie możesz sprawdzać dostępny catering dietetyczny. Publikujemy w nim wszystko to, co może trafić pod Twoje drzwi kolejnego dnia. To świetna opcja dla każdego, kto chce zorientować się, co wkładamy do boxów, ale także tych, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne zróżnicowane dania naszego autorstwa.

Jednorazowe menu składa się z pięciu posiłków: pierwszego i drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Prócz wymienionych dań wskazujemy również na alergeny, jakie mogą pojawić się w daniach. To cenna uwaga dla każdego, kto musi ściśle pilnować się diety ze względu na nieprzyswajanie konkretnych produktów żywnościowych. Przy tym wszystkim dbamy o naturalność i różnorodność. Zapewniamy, że z naszymi boxami nie ma nudy!

Naturalne i zbilansowane odżywianie z niewielką pomocą Dietykiety

Mieszkasz w Warszawie? To świetnie! Przygotujemy i dostarczymy Ci zbilansowane posiłki – zawsze dzień wcześniej, abyś mógł zacząć go z uśmiechem na ustach. To dla nas żaden problem, jeśli zamówisz box na przykład na poniedziałek. Odwiedzimy Cię w niedzielę i przekażemy w Twoje ręce pudełko pełne zdrowia. Zaczniesz dzień tak, jak lubisz: skoro świt lub późnym rankiem. Pamiętaj, że to my dostosowujemy się do Twojego stylu życia. Ciesz się ze smaku, aromatu i wyglądu potraw przyrządzanych ze starannością oraz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb żywieniowych. Nie ma znaczenia, w której części Warszawy mieszkasz – dojedziemy tam z Twoim boxem!