O blogu

Witamy Cię w Akademii Zdrowego Żywienia – miejscu, które pomaga nam realizować misję, jaką jest popularyzacja zdrowego trybu życia opartego głównie na naturalnym, właściwym odżywianiu.

Pomysł na Akademię zrodził się w naszych głowach, gdy zastanawialiśmy się w jaki sposób najskuteczniej przekazywać Wam pełne pozytywnej energii informacje o holistycznym podejściu do dbania o nasze organizmy. Skupimy się tu na opisie tego dlaczego warto zwracać uwagę co mamy na talerzu i jak komponować swój jadłospis w zależności od potrzeb.

„Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

Hipokrates

Dzięki wsparciu Darii Ciesielskiej, dyplomowanej dietetyczki o nowoczesnym podejściu do kwestii żywienia mamy możliwość prezentowania tu unikalnych autorskich rozwiązań i wskazówek które pomogą poprawiać stan zdrowia, czy samopoczucie. Daria to doświadczona specjalistka, napędzana poczuciem misji i pasją. Potrafi na podstawie wyników badań trafnie wskazać  lekceważone lub pomijane wcześniej przez lekarzy i dietetyków przyczyny różnych problemów. Wierzy, że dogłębna analiza stanu zdrowia, nawyków i trybu życia jest kluczem do określenia optymalnego indywidualnego systemu żywienia i takie podejście stosuje w pracy ze swoimi pacjentami. W Akademii pojawią się również jej teksty, które pomogą propagować tę cenną wiedzę i doświadczenie.

Nasz blog to przede wszystkim Waszym miejscem. Uruchomiliśmy go i prowadzimy dla Was. Jeśli jest temat, który szczególnie Was interesuje napiszcie do nas na kontakt@dietykieta.pl, a my postaramy się sprostać oczekiwaniom.

Zapraszamy do Akademii Zdrowego Żywienia i miłej lektury!

Zespół Dietykiety